ACN Serisi

ACN SERUM
Tüm Cilt Tipleri İçin

Kapsüle edilmiş etken maddeler sayesinde daha hızlı bir emilim, sağlar, kapsüle edilerek daha küçük hale getirilen aktifler cilt tabakasına kolayca emilir. Ecocert uyumlu halde yeni nesil kapsüle sistemiyle kapsüle edilmiş aktifler ; Leptospermone, Salicylic Acid, Glyceryl Behenate, Lecithin, Flavesone, Isoleptospermone, Kakao çekirdek yağı ve Söğüt ağacı kabuk özü Flavesone, salisilik asit ve söğüt ağacı kabuğu özünün akne ve sivilce üzerine kanıtlanmış etkilerinin, kapsüle halde cilde verilmesi etkilerinin katlanmalarını sağlamaktadır.

Eco caps ecocert bitkisel kozmetik standartlarında kapsüle edilmiş demektir, herhangi bir kimyasal kullanılmadan yeni nesil bitkisel en kapsülasyon sistemiyle, aktifler cilt hücresinden daha hızlı geçebilen yapılara hapsedilmektedir. Bu kapsüller cilde kolaylıkla girebilmektedir. Triptonol, cildi tahriş etmeden, soymadan, içten etki ederek yeniler Bakınız şekil 1.1 (qualyns ACN serum etki mekanizması)

Kullanımı: Günde 2 defa yüze masaj yaparak uygulanmalıdır.

ACNE KARSITI YÜZ KREMİ

Çok fazla güneşe maruz kalma cildinizi sivilce kırılmaları ve lekelenme riskine bırakabilir. Qualyns ACN-yağlı yüz kremi, cildin güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmasına yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda gözenekleri tıkamaması ve cildin erken yaşlanmasına yardımcı olan çift etkili bir kremdir Krem, antioksidan bitkisel ECOCAPSÜL TRİPTONOL İÇERİR. Bu etken madde serbest radikallere karşı savaşmaya yardımcı olan cildinizi besleyen doğal maddelerle hazırlanır.

Cildinizin sebum balancing (yağ dengeleme) dengesini sağlar. Mat bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. İçeriğindeki yeni nesil yağlandırıcılar o kadar hafifki kuru yağ adını almışlardır. Göz ve dudak çevresine uygulamayınız..

ACN YAĞLI CİLT, YÜZ ve VÜCUT SABUNU

Özel formülü ile diğer Qualyns akne ürünleri ile birlikte kullanıldığında cildin yağ dengesinin dengelenmesinde, nemlendirilmesinde ve daha canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Dengelenmiş ph ile ciltteki normal floranın korunmasını sağlar.

ACNE KARŞITI KİL MASKESİ

Cilt yüzeyindeki aşırı yağı emerek cildinizin temizlenmesine yardımcı olur. Salisilik asit ve çay ağacı yağı içeren özel formülü gözeneklerdeki kiri temizler ve cildinizi nemlendirir. Yumuşak ve temiz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

CHARCOAL BRİGHTENING
Daha aydınlık bir görünüm için
Bambu kömürü mucizesi

Qualyns Brightening Yüz Maskesinin geliştirilmiş formülü ile Ciltteki yağı dengeleyip, yüzünüzün doğal görünmesini sağlayan Qualyns Brightening Yüz Maskesi, içeriğinde ki pembe greyfurt özü sayesinde aydınlık temiz ve kusursuz görünümü yakalayacaksınız. Yüksek ısıda hazırlanan Bambu kömürü etkili bu maske sayesinde cildinizdeki gözeneklerde saklanan kir ve diğer zararlı maddeleri emerek temizlenir ve cildiniz ölü hücrelerden arındırılır. Her bir maskedeki kusursuzca işlenmiş bambu kömürünün katkısı sayesinde bakteriler öldürülür ve cildinize derinlemesine temizlik sağlarsınız.