Epilasyon Sonrası & Vücut Nemlendiriciler

F VÜCUT LOSYONU
F Body Lotion

Kuru ve Hassas ciltler için formülüze edilmiştir. Yüz ve Vücut kullanımı için uygundur.
Epilasyon/ ağda ,güneş ışınları, rüzgar ve suya maruz kalma sonucu cildiniz kurur. Qualyns F Vücut Losyonu, Provitamin B5 içeriği ile cildinizin korunmasına yardımcı olurken, pürüzsüz bir ışıltı kazandırır. Cildin rahatlamasına ve doğal nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. İpeksi bir yumuşaklık ve Canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Kullanım Şekli: Epilasyon / ağda ve güneşe maruz kaldıktan sonra yeteri kadar losyonu avucunuza alınız ve uygulamak istediğiniz cilt bölgenize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

N VÜCUT LOSYONU
N Body Lotion
Normal ciltler için

Normal ciltler için formülüze edilmiştir. Yüz ve Vücut kullanımı için uygundur. Epilasyon / ağda ,güneş ışınları, rüzgar ve suya maruz kalma sonucu cildiniz kurur. Qualyns N Vücut Losyonu , Provitamin B5 ve yeşil çay extresi ile cildinizin korunmasına yardımcı olurken, pürüzsüz bir ışıltı kazandırır. Cildin rahatlamasına ve doğal nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. İpeksi bir yumuşaklık ve Canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Kullanım Şekli: Epilasyon / ağda ve güneşe maruz kaldıktan sonra yeteri kadar losyonu avucunuza alınız ve uygulamak istediğiniz cilt bölgenize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

ALOE VERA JEL
Tüm cilt tipleri için

Qualyns Aloevera Jel; Aloe Vera özü ile zenginleştirilmiştir. Vitamin A içeriği ile bakıma ihtiyaç duyan tüm cilt tipleri için nemlendirici ve besleyici yapıya sahiptir. Lazer epilasyon /ağda uygulamaları sonrası ile güneşe maruz kalan cilde nemlendirme ve ferahlama sağlar. Paraben içermez.

Kullanım Şekli: Qualyns Aloe Vera Jeli yeteri kadar avucunuza alınız. Uygulamak istediğiniz cilt bölgenize nazikçe masaj yaparak uygulayınız

AFTER EPILATION CREAM

Lazer Epilasyon, depilasyon, güneş ışınlarına maruz kalmış cildi rahatlatır.