Leke Açıcı Seri

BEYAZLATICI KREM
Whitening Cream

Bitkisel içerikler ve antioksidanlarca zengin değerli formülü sayesinde cildin bakımını yaparken aynı zamanda renk tonunun düzenlenmesine yardımcı olur. Ciltte dış etkenlerde kaynaklanan renk değişikliklerinin giderilmesini destekler. Cildin yumuşamasına ve nemlenmesine yardımcı olur.

ALPAFLOR® GIGAWHITE cilt rengini açan Alp dağları florasından formülüze edilmiştir. Cilt tonunu açtığı gibi derinin de doğal tonunu sağlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda yaşa bağlı oluşan kararmalarda etkilidir.Alpha-Arbutin: Antioksidan, renk açıcı ve cildi forma sokar.
Glycolic Acid: AHA etkisi
Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract: renk açıcı , parlatıcı, yatıştırıcı,
Ascorbic Acid : anti oksidan ve cilt iyileştirici
Tocopheryl Acetate: Antioksidan

Kullanım Talimat: Yeteri kadar ürünü uygulamak istediğiniz cilt bölgenize nazik masaj hareketleri ile uygulayınız. Uygulamaya 1 ay devam edilmelidir.

BEYAZLATICI YÜZ KREMİ
Face Whitening Cream

BEYAZLATICILAR Dermawhite cildin yenilenmesini, lekelerin tedavisinde kullanılan ağır asitli içeriklere alternatif geliştirilmiş, gücünü bitkiden alan bir aktiftir. Ağır asitler, kojik, glikolik asit gibi cildi yıpratmadan ve soymadan yenilenmesini sağlar.

Tartaric Acid, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, Taşkıran bitki ekstresi, Papaya özü, Guava elma özü ile zenginleştirilmiş aktiftir. QUALYNS yüz leke kremi 30 SPF Güneş koruyucu ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin korunmasını sağlar. Lekelenmenin oluşmasını engeller.

Kullanımı: günde 1 kez masaj yaparak uygulanır. En az 30 gün düzenli kullanılmalıdır.

BEYAZLATICI SYNDET SABUNU
Syndet Whitening Soap

Dermawhite cildin yenilenmesini, lekelerin tedavisinde kullanılan ağır asitli içeriklere alternatif geliştirilmiş, gücünü bitkiden alan bir aktiftir. Ağır asitler, kojik, glikolik asit gibi cildi yıpratmadan ve soymadan yenilenmesini sağlar. Tartaric Acid, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, Taşkıran bitki ekstresi, Papaya özü, Guava elma özü ile zenginleştirilmiş aktiftir. QUALYNS yüz leke kremi 30 SPF Güneş koruyucu ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin korunmasını sağlar. Lekelenmenin oluşmasını engeller.

Kullanımı: Günde 1 kez masaj yaparak uygulanır. En az 30 gün düzeni kullanılmalıdır