Serumlar

VİTAMİN C SERUM
Tüm Cilt Tipleri

Qualyns C vitamin serumumuz içindeki %20 saf C vitamini ile özel formülü sayesinde, ciltteki radikalleri nötralize eder, kolojen üretimini artırmaya ve cilt rengini aydınlatmaya yardımcı olur. Serumumuzda sadece organik aloe vera suyu kullanılmıştır.

Organik Caffeine ile kan dolaşımını artırmayı hedefleyen ürünümüz, böylelikle etkisini katlamaktadır. Doğal bir antioksidan olan kafein cildi radikallere karşı C vitamini ile savunacaktır. C vitamini kombinasyonuna eklediğimiz allantoin cilt yenileme özelliğini artırmakla beraber ışıltılı cilt görünümüne düzenli kullanımlarda kavuşmanızı sağlayacaktır.

Cilt aydınlatmada doğanın gücünü kullandığımız bu karışım cildi yıpratmadan fonksiyonel hale gelmektedir. Kullanım Önerisi: Öncelikle cildiniz, qualyns yüz temizlik ürünleri kullanarak cildinizi hafif bir şekilde temizleyiniz. Temizleme sonrasında hafif hareketlerle cildinizi kurulayınız. Kuru ciltte sabah ve akşam günde iki kez qualyns C Serumdan bir kaç damla sürünüz.

Göze temas ettirmeden minik hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın.

VİTAMİN A SERUM
Tüm Cilt Tipleri

Yağda çözünen bir vitamin olan A vitaminini, kuru yağlarla formülize edilerek emilimini arttırılmıştır. Yağlılık hissi vermeden çabucak emilen yağlarımız organik sertifikaya uygun ecolabel’dır. Vitamin A;Kan akışını normalleştirir ve rosacea belirtilerini azaltmaya yardımcı olur Cildin pürüzsüz ve ton dengesinin korunmasını sağlar.

Epidermisin hücresel yapısını onarır – UV korumanızı optimize eder Melanin granüllerinin kümelenmesini azaltır Bu nedenle kahverengi lekeleri veya pigmentlemeyi azaltarak Sebum üretimini azaltır ve böylece sivilceleri zekice irdeler Sağlıklı bir hücresel membranı teşvik eder Hücrenin içinde ve çevresinde nemlenmeyi geliştirir.

Kuru ciltte sabah ve akşam günde iki kez qualyns A Serumdan bir kaç damla sürünüz. Göze temas ettirmeden minik hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın.

OZON YAĞI

Yüz ve vücut bakımı için kullanılır. Cilt için nemlendirici ve besleyicidir. Ozonlanmış zeytinyağı ile vücuda masaj yaptığınızda cildi rahatlatır. Cildinizi temizler ve bakımını yapar. Kullanımı: İstenilen bölgeye bir kaç damla damlatınız.

Dairesel hareketler ile cilde emilmesini sağlayınız. Durulamayınız. Makyaj temizliği için bir parça nemli pamuğun üzerine üründen beş altı damla damlatınız. Cildinize narin hareketler ile uygulayınız. Gerekirse işlemi tekrarlayınız. Ardından cildinizi ılık su ile durulayınız.

Cildinizi nemlendirmek için tekrar bir kaç damla Qualyns Ozon Yağı ürününü kullanabilirsiniz.