Temizleme Serisi

YÜZ TEMİZLEME JELİ
Tüm Cilt Tipleri İçin

Qualyns yüz temizleme jeli cildin bakımına yeni bir yaklaşım getiren en yeni üründür. Qualyns yüz temizleme jeli bitkisel temizleyeciler sayesinde hafif ve etkili temizleme sağlamak için geliştirilmiştir. Kafein ve allantoin ile özel formüle edilmiş yapısı cilt hücrelerini harekete geçirmek ve kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Böylelikle daha önce yapılmamış şekilde çift yönlü bir ürün ortaya koymuş oluyoruz.

Cildinizi yumuşak şekilde arındıran ve besleyen bu özel ürün, genellikle epidermise daha derin ve katmanlara geçerek daha etkili ve daha uzun süre kalıcı bir etki kazandırması ve durulanan bir ürün olması nedeniyle jel formunda bulunur. Qualyns yüz temizleme jeli daha konsantre olduğundan, bütün gün ve gece boyunca bakım sağlar.

YÜZ TEMiZLEME SÜTÜ
Tüm Cilt Tipleri İçin

QUALYNS Temizleme Sütü cildinizi kolayca temizler ve cilt konforunuzu anında geri kazandırır. Kir ve makyaj kalıntılarından tamamen arınmış cildinize en uygun nem dengesini sağlar. Siyah noktaların üretimini azaltmaya yardımcı olan doğal maddelerden oluşur. Antiseptik Lavanta yağların eşsiz kullanımı deriyi derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur ve cildiniz canlı ve taze görünmesini sağlar.

Makyaj yapmadan önce kullanım için idealdir. QUALYNS yüz temizleme sütü Aloe vera özü ve shea butter yağı ile güçlendirilmiştir. Cildi anında yatıştırarak dış etkenlere karşı cildin hassasiyetini dengeler ve cildinizi bakıma hazır eder. Ürünümüz parafin, vazelin, paraben, silikon, parfüm, renklendirici içermemektedir.

Kullanım: Her sabah ve akşam, bir pamuk yardımıyla tüm yüzünüze uygulayın.

CANLANDIRICI TONİK
Kuru Cilt Tipleri İçin

Gün boyu kirlenen cildi temizlemek , arındırmak, ve canlandırmak için kullanılır. Kuru ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş QUALYNS CANLANDIRICI TONİK cildinizin temizlenmesine yardımcı olur. İçeriğinde yer alan aktifler sayesinde cildinizin nemlenmesini destekler. Cadı Fındığı ve Gül Suyu cildinizin temizlenmesine yardımcı olur.

Kullanım : Bir parça pamuğa yeteri miktar ürünü dökünüz. Yüz boyun ve dekolte bölgenizi hafifçe siliniz. Ardından uygun nemlendirici bakım kremi ile cilt bakımınızı tamamlayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz.

CANLANDIRICI TONİK
Yağlı Cilt Tipleri İçin

Qualyns yüz temizleme jeli cildin bakımına yeni bir yaklaşım getiren en yeni üründür. Qualyns yüz temizleme jeli bitkisel temizleyeciler sayesinde hafif ve etkili temizleme sağlamak için geliştirilmiştir.

Kafein ve allantoin ile özel formüle edilmiş yapısı cilt hücrelerini harekete geçirmek ve kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Böylelikle daha önce yapılmamış şekilde çift yönlü bir ürün ortaya koymuş oluyoruz. Cildinizi yumuşak şekilde arındıran ve besleyen bu özel ürün, genellikle epidermise daha derin ve katmanlara geçerek daha etkili ve daha uzun süre kalıcı bir etki kazandırması ve durulanan bir ürün olması nedeniyle jel formunda bulunur. Qualyns yüz temizleme jeli daha konsantre olduğundan, bütün gün ve gece boyunca bakım sağlar.