Yüz Nemlendirici & Anti Aging

EYE CONTOUR CREAM
Göz Çevresi Kremi

Yeni nesil organik sertifikaya uyumlu hammaddeler ile formüle edilmiştir. Yeni nesil kuru yağlar sayesinde cildinizi yağlandırmadan nemlendirir. Bitkisel içeriye ilaveten Alg, Sodyum hyaluronate ve Amorphophallus konjact ile zenginleştirilmiştir.

Cilt yapısına en uygun bitkisel hammaddeler sayesinde çabucak emilir. Üç yönlü geliştirilmiş bu özel krem cildinizi hem dış etkenlere karşı korumaya hem de cildin kendi yapısını korumaya yöneliktir. Qualyns göz çevresi kremi, göz çevresi kırışıklıklar, göz altı torbaları ve gözlerinizin altındaki koyu halkalardan kurtulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir kremdir. Bununla birlikte cildi sıkılaştırmayı, cildin altındaki sıvıların basıncını serbest bırakmayı ve görünüşlerini hemen düşürmeyi amaçlayan bir lifting kremidir. Flash etkili bu ürün jel-krem yapısı ile düzenli uygulandığında etkili çözümler sunmaktadır.

Hyaluronik Asit
Koenzim Q10 Serumu & Kolajen

Bu ürünümüzde en mükemmel ürüne ulaşmayı hedefledik. Cildin kendini yenileme kabiliyetini tekrar cilde kazandırmak, bunu yapabilecek duruma gelene dek cildi destekleyerek daha sıkı, daha genç görünmesini sağlamak Qualyns Hyaluronik asit, collagen, Q10 serumu, lipid bariyeri geri yükler ve hücre zarının tam işlevselliğini garanti eder. Cildin görünümünü, daha sıkı, daha yumuşak ve iyi tonlanmış hissettirir. LIPOGARD, hücresel ATP üretimini arttırarak hücre canlılığını güçlendirir ve MMP-1 ekspresyonunu inhibe ederek kollajen parçalanmasını önler. İçerisindeki lipozomal tanecikler sayesinde cilt tarafından hızlıca emilir, bu bir cilt için hayati önem taşır. Aktiflerin cilde taşınabilmesi. Bu ürünümüz sayesinde ultra etki göreceksiniz.

Kullanımı: Her gece yatmadan önce yüz, boyun ve dekolte bölgenize hafif masaj yaparak uygulayın.

Hyaluronik Asit & Kolajen
Hyaluronic Acid & Collagen

İçeriğindeki hyalüronik asit ve kolajen sayesinde cilt dokusunu içerden beslemeye yardımcıdır. Cildin nem dengesini sağlar. Qualyns anti-aging kremi olgun ciltlerin eski görünümüne kavuşmasına yardımcıdır. Ürünümüz parafin, vazelin, paraben, silikon renklendirici içermemektedir.

KULLANIMI: Her akşam ve sabah temiz yüzünüze uygulayın.

KOLAJEN KİL MASKESİ – ANTI AGING

Yaş ilerledikçe cilt esnekliğini kaybeder ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Kolajen cildin esnekliğini arttıran ve onarımını sağlayan bir proteindir. Qualyns kolajen kil maskesi, cildinizi nemlendirmeye ve temizlemeye yardımcı olur. Hyalüronik asit ile zenginleştirilmiştir. Pürüzsüzleştirmeyi destekler.

Haftada 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz.

HYDROGEL COLLAGEN & HYALURONIC ACID
ANTI AGING
Cildin canlılığını korur ve
kırışıklıklar ile savaşır

İnce çizgilerden kurtulup, genç görünümlü bir cilde sahip olmak Qualyns Anti Aging Yüz Maskesi ile artık çok daha kolay. Qualyns Anti Aging Yüz Maskesi 15 dakika- da cildinizden yılların izlerini silmenize yardımcı olur.

Durel Farma Labratuarlarında geliştirilen özel formülü sayesinde yoğun nemlendirilmiş bir cilt tipine sahip olabilirsiniz.