Yüz Serisi

GÜNDÜZ KREMi
Normal ve Karma Ciltler

Tek bir cilt bakımı ve güneş kremi formülüyle birden fazla yüz ürününe olan ihtiyacı değiştirin. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma ile 30 SPF qualyns gündüz kremi, cilt kızarıklığına, akne, ince çizgiler ve kırışıklıklara karşı savaşmada gelişmiş formül teknolojisi ile birlikte komple güneş koruması sağlar.

Doğrulanmış fiziksel 30 SPF güneş kremi Yüzdeki kuruluk ve yaşlanma belirtilerini önemli ölçüde azaltır. Pullanmanın önüne geçer 12. haftada kırışıklık, ve kuruluk belirtilerinde önemli bir düşüş gözlemlenir. Kuru ve normal ciltler için mükemmel gelişmiş formül teknolojisi kullanır.

GÜNDÜZ KREMİ
Kuru ve Hassas Ciltler

UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma ile 30 SPF qualyns gündüz kremi, cilt kızarıklığına, akne, ince çizgiler ve kırışıklıklara karşı savaşmada gelişmiş formül teknolojisi ile birlikte komple güneş koruması sağlar.

Doğrulanmış fiziksel 30 SPF güneş kremi Yüzdeki kızarıklık ve yaşlanma belirtilerini önemli ölçüde azaltır. 12. haftada kırışıklık, hassasiyet ve akne lezyonlarında önemli bir düşüş gözlemlenir.

Bu teknoloji, kızarıklık, inflamatuvar sivilce lezyonları, kırışıklıklar, ince çizgiler, kaba cilt, lepistes hiperpigmentasyonu ve örümcek damarları gibi hassas ciltler için özel olarak tasarlanmıştır.

Hassas cildinizi güneş ışınlarına karşı uzun zamandır serbestçe gün yüzüne çıkartamıyormuydunuz, Zengin içerikli qualyns gündüz kremini güneş ışınlarına karşı bir kalkan olarak kullanıp devrim niteliğindeki bu kremi kullanarak gün ışığının zararlı etkilerini aşabilirsiniz.

12 haftada kırışıklık, ve kuruluk belirtilerinde önemli bir düşüş gözlemlenir.

QUALYNS Gece Kremi

QUALYNS Gece kremi; içerisindeki yoğun allantoin,shea butter,olea europe fruit oil ve hyaluronate ile gündüz cildimizin aldığı hasarları onarmak, nem dengesini kurmak ve kaybettiği vitaminleri geri kazanmak için kullanılır.

Qualyns gece kremi, doğal, organik ve helal sertifikaya uyumlu malzemelerle yenilikçi bir karışım içerir ve yaşlanma etkileri ile mücadele ederken cildi nemlendirir.

KULLANIMI: Gece yatmadan önce cildimizi bir cleanser yardımıyla temizledikten sonra dairesel hareketlerle masaj yaparak gece kremini cildinize ve boynunuza uygulayınız. Böylece krem deri altına daha iyi nüfuz edecektir. Uykudayken gece kremi cildimizi uyarır, gözeneklerimizi temizler ve kan dolaşımımızı hızlandırır.