Forming ve Peeling Serisi

PEELİNG GEL
Tüm Cilt Tipleri İçin

Qualyns Ginseng Ekstraktlı Peeling Gel el, yüz ve ayak gibi dış etkilere maruz kalan ve çok kullanılan vücut bölgeleri için özellikle geliştirilmiştir. Düzenli kullanımı ile cildinizin derinlemesine temizlenmesine ve daha taze, daha parlak bir görünüm kazanmasına, nemli ve yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Panax Ginseng Root Extract ve Tocopheryl Acetate ile formülü zenginleştirilmiştir.

Kullanım talimatı: Yeteri kadar ürünü avucunuza alınız. Ürünü,uygulamak istediğiniz cilt bölgenize nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ilık su ile durulayınız. Haftada iki defa düzenli olarak kullanınız. Göz ile temasından kaçınınız. Gözünüz ile temas ederse bol su ile gözünüzü yıkayınız.

FACE & BODY SCRUB
Yüz ve Vücut Peelingi

Qualyns Kayısı çekirdeği yapısı nedeniyle cilde derinlemesine etki ettiğinden aromaterapi uygulamalarında peeling olarak kullanılır. İçerdiği kayısı kabuğu tanecikleriyle cildi derinlemesine temizler ve pürüzleri giderir. Bileşimindeki antioksidan, nemlendiriciler ve Vitamin B sayesinde cilt gözeneklerini açar. Deri kalıntılarının atılmasına yardımcı olur .Uygulamanın ardından ışıldayan yumuşacık teninizde hoş bir meyve kokusu bırakır.

Kullanımı: Bir miktar ürünü avucunuza alıp, istenilen bölgeye masaj yapmak suretiyle uygulayınız. Daha derin bir etki için banyo sonrasında uygulanması önerilir. Haftada 1-2 kez ıslak cilde uygulanması tavsiye edilir.
Göz gibi hassas bölgelere uygulanmamalıdır