Forming ve Peeling Serisi

PEELİNG GEL
Tüm Cilt Tipleri İçin

Qualyns Ginseng Ekstraktlı Peeling Gel el, yüz ve ayak gibi dış etkilere maruz kalan ve çok kullanılan vücut bölgeleri için özellikle geliştirilmiştir. Düzenli kullanımı ile cildinizin derinlemesine temizlenmesine ve daha taze, daha parlak bir görünüm kazanmasına, nemli ve yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Panax Ginseng Root Extract ve Tocopheryl Acetate ile formülü zenginleştirilmiştir.

Kullanım talimatı: Yeteri kadar ürünü avucunuza alınız. Ürünü,uygulamak istediğiniz cilt bölgenize nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ilık su ile durulayınız. Haftada iki defa düzenli olarak kullanınız. Göz ile temasından kaçınınız. Gözünüz ile temas ederse bol su ile gözünüzü yıkayınız.

125 ml ve 250 ml seçenekleriyle.

FACE & BODY SCRUB
Yüz ve Vücut Peelingi

Qualyns Kayısı çekirdeği yapısı nedeniyle cilde derinlemesine etki ettiğinden aromaterapi uygulamalarında peeling olarak kullanılır. İçerdiği kayısı kabuğu tanecikleriyle cildi derinlemesine temizler ve pürüzleri giderir. Bileşimindeki antioksidan, nemlendiriciler ve Vitamin B sayesinde cilt gözeneklerini açar. Deri kalıntılarının atılmasına yardımcı olur .Uygulamanın ardından ışıldayan yumuşacık teninizde hoş bir meyve kokusu bırakır. Epilasyon öncesi vücut peelingi uygulaması ile batık kılların temizlenmesine yardımcı olur.

Kullanımı: Bir miktar ürünü avucunuza alıp, istenilen bölgeye masaj yapmak suretiyle uygulayınız. Daha derin bir etki için banyo sonrasında uygulanması önerilir. Haftada 1-2 kez ıslak cilde uygulanması tavsiye edilir.
Göz gibi hassas bölgelere uygulanmamalıdır

Natural Forming Gel

QUALYNS FORMING JEL, sellülit ve sıkılaştırma amaçlı kullanılan jel yapısında bir üründür içerisindeki Rhodofiltrat Palmaria iki önemli rol üstlenir.

• Kırmızı alg ekstresi ile kan sirkülasyonunu artırarak, selülit problemi olan bölgedeki yağları uzaklaştırırken, cildin daha sağlıklı ve canlı bir görünüme ulaşmasını sağlar.

• Yeni selülitlerin oluşumunun engellenmesi, aynı zamanda:anjiyogenes görünümünü azaltmada yardımcıdır. Caffein, Sıkışan kan akışının artmasına olanak sağlayarak, damar morluk görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Capsicum, Güçlü bir antioksidandır.Uyarıcı etkisi ile kümelenmiş kan dolaşımının artmasına yardımcı olur, artan kan dolaşımı uygulama bölgesinde yağ yakımını hızlandırır. Horse chesnut (at kestanesi), Varis tedavisine yardımcı oluyor. Kılcal damarların kanama ve çatlamasını iyileştirirken iç kanamanın geçmesini sağlar.

KULLANIMI : Her gece 15 dk boyunca ilgili bölgeye masaj yaparak uygulanır.En az 30 gün düzenli kullanılmalıdır