Maskeler

BNT YÜZ MASKESİ
Yaşayan Yüz Maskesi

BNT Yaşayan maske cildin sağlıklı şekilde arınmasını, nemlendirilmesini, radikallere karşı savaşmasını ve yaşlanma belirtilerini azaltarak detoks etkisi yapar. Qualyns BNT yaşayan maske yüksek oranda negatif yüklüdür, vücuttaki + yüklü (bakteri, virüs,toksinler vb.) çeker. Bu istenmeyen maddeler kile yapışır ve kil ile birlikte vücuttan atılır.

Sigara dumanı, toksinler, bakteriler, ölü hücreler, bu zararlıların vücüdumuzdan en etkili şekilde uzaklaştırılmasını sağlar, kremsi yapısı ile özel yağlar ve bitkisel içeriklerle donatılmış BNT yaşayan maske cildinizin koruma kalkanı olacaktır. Kullanımı:BNT yaşayan maske bölgeye sürülüp , 5 dk ile 10 dk arası beklenmelidir. Ardından su ile yıkanmalıdır.

BEYAZLATICI KİL MASKESİ

Alpha arbutin ve hyaluronik asit içeren özel formülü ile cildinize bakım yapar ve nemlendirir.Cildinizin parlak görünmesine ve hoş kokmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ACNE KARŞITI KİL MASKESİ

Cilt yüzeyindeki aşırı yağı emerek cildinizin temizlenmesine yardımcı olur. Salisilik asit ve çay ağacı yağı içeren özel formülü gözeneklerdeki kiri temizler ve cildinizi nemlendirir. Yumuşak ve temiz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

KOLAJEN KİL MASKESİ

Yaş ilerledikçe cilt esnekliğini kaybeder ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Kolajen cildin esnekliğini arttıran ve onarımını sağlayan bir proteindir. Qualyns kolajen kil maskesi, cildinizi nemlendirmeye ve temizlemeye yardımcı olur. Hyalüronik asit ile zenginleştirilmiştir. Pürüzsüzleştirmeyi destekler.

Haftada 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz.

YOĞUN NEM MASKESİ

Gün boyu yorulan ve dış etkenlere maruz kalan cilt, cilt bariyerini onarmak için, yüksek nemlendirmeye ihtiyaç duyar. Qualyns yoğun nem maskesi yoğun nemlendirme sağlaması için Aleovera suyu ile hazırlanmış özel formül içerir. Ciltteki yumuşaklık ve nemlilik hissini artırır.

Daha yumuşak ve ışıltılı görünüm kazandırır.