Kabin

YÜZ TEMİZLEME JELİ – Kabin Boyu
Tüm Cilt Tipleri İçin

Tüm cilt tiplerinde kullanılır. İçeriğindeki multivitamin bitki kompleksi sayesinde gözeneklerin içine dolan yağı ve kiri derinlemesine nazikçe temizler. Ciltte sağlıklı ve mat bir görünüm sağlar.

YÜZ TEMiZLEME SÜTÜ – Kabin Boyu
Tüm Cilt Tipleri İçin

Gözenekleri derinlemesine temizler. Kir ve makyaj kalıntılarından tamamen arındırarak cilde en uygun nem dengesini sağlar. Aloevera ve shea butter ile güçlendirilmiştir. Bu sayede cildi anında yatıştırarak dış etkenlere karşı cildin hassasiyetini dengeler ve bakıma hazır hale getirir.

CANLANDIRICI TONİK – Kabin Boyu
Kuru & Hassas Cilt Tipleri İçin

Kirlenen cildi temizler, arındırır ve daha canlı bir görünüm sağlar. Ph dengesini sağlar. Kuru ciltlerin nemlenmesini sağlar.

CANLANDIRICI TONİK – Kabin Boyu
Normal ve Yağlı Cilt Tipleri İçin

İçeriğindeki cadı fındığı ve gülsuyu ile normal ve yağlı cildinizi derinlemesine temizler. Cadı fındığı yağı siyah noktalara karşı etkilidir. Ciltteki gözenekleri sıkılaştırır, akne ve sivilce oluşumunu azaltır, ciltteki ph dengesini sağlar.

NEMLENDİRME KREMİ – Kabin Boyu
Normal & Karma Cilt Tipleri İçin

İçeriğindeki organik özlü etken maddeler (akçaağaç, mavi agav) ile nemini kaybetmiş normal ve karmaya dönük ciltler için cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlar. Organik hamamelis suyunun yatıştırıcı etkisi sayesinde nemini kaybetmiş ciltlerdeki gerginlik hissi ile savaşır.

GÖZ ÇEVRESİ KREMİ 3 in 1 – Kabin Boyu

Üç yönlü geliştirilmiş bu özel krem cildinizi hem dış etkenlere karşı korumaya hem de cildin kendi yapısını korumaya yardımcıdır. Göz çevresi kırışıklıkları, göz altı torbaları ve göz altındaki koyu halkalara karşı etkilidir.